ուսանողների բլոգներ

Հիմնական կրթության 1-ին կուրս

1-ին խումբ

  1. Ղազարյան Ալյոնա (նախադպրոցական կրթություն)
  2. Ղևոնդյան Անահիտ (նախադպրոցական կրթություն)
  3. Գաբրիելյան Էմմա (նախադպրոցական կրթություն)
  4. Ավետիսյան Սուսաննա (նախադպրոցական կրթություն)
  5. Ասլանյան Էլեն (նախադպրոցական կրթություն)
  6. Հաջյան Մերի (նախադպրոցական կրթություն)
  7. Հովակիմյան Գրետա (նախադպրոցական կրթություն)
  8. Ասատրյան Մոնիկա (նախադպրոցական կրթություն)
  9. Պետրոսյան Ինգա (նախադպրոցական կրթություն)
  10. Դակրմեջյան Մեղետի (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  11. Գաբրիելյան Արծրուն (լուսանկարչական գործ)
  12. Սեյրանյան Անուշ (լուսանկարչական գործ)
  13. Ասատրյան Զավեն (լուսանկարչական գործ)
  14. Իսախանյան Հակոբ (լուսանկարչական գործ)
  15. Հակոբյան Հակոբ (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  16. Սահակյան Անաստաս (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)

2-րդ խումբ

  1. Հարությունյան Արտաշես (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  2. Սաֆարյան (Մելիքյան) Վարդան (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  3. Զատիկյան Մովսես (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  4. Ասատրյան Սարիբեկ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  5. Դերմենջյան Հակոբ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  6. Մովսեսյան Գոռ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  7. Սիմոնյան Տիգրան (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  8. Միրզոյան Սամուել (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  9. Մաթևոսյան Գրիգոր (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  10. Տեր-Պողոսյան Նարեկ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  11. Մուրաջյան Միքայել (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  12. Աղամալյան Աննա (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  13. Մարջանյան Միլենա (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  14. Ալիխանյան Լուսինե (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  15. Եգորյան Հրայր (վայրի բույսերի վերարտադրություն)
  16. Ջհանգիրյան Գոհար (զբոսաշրջություն)
  17. Շամոյան Միլենա (զբոսաշրջություն)
  18. Վարոսյան Էդգար (զբոսաշրջություն)
  19. Սերգեյան Անուշիկ (լուսանկարչական գործ)
  20. Եղոյան Գագիկ (լուսանկարչական գործ)

Միջնակարգ կրթության 1-ին կուրս

  1. Թորոսյան Գայանե (նախադպրոցական կրթություն)
  2. Զաքեյան Նինա (նախադպրոցական կրթություն)
  3. Դավթյան Իրինա (նախադպրոցական կրթություն)
  4. Պետրոսյան Հռիփսիմե(նախադպրոցական կրթություն)
  5. Մկրտչյան Էմմա (նախադպրոցական կրթություն)
  6. Գսպոյան Աննա (նախադպրոցական կրթություն)
  7. Շամոյան ԱՆժելա (զբոսաշրջություն)
  8. Սուլյան Մարիաննա (զբոսաշրջություն)
  9. Սահակյան Աղավնի (զբոսաշրջություն)
  10. Կարապետյան Գայանե (զբոսաշրջություն)
  11. Հարությունյան Կարեն (զբոսաշրջություն)
  12. Դավթյան Ժենյա (զբոսաշրջություն)
  13. Հարությունյան Նելլի (զբոսաշրջություն)
  14. Բադալյան Հայկ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  15. Գասպարյան Արսեն (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  16. Մոսինյան Անահիտ (գրադարանային գործ)
  17. Պետրոսյան Կարինե (գրադարանային գործ)
  18. Թոքմաջյան Վահրամ (լուսանկարչական գործ)
  19. Աբրահամյան Ռուզաննա (լուսանկարչական գործ)
  20. Կավալչուկ Յուլիա (հագուստի մոդլեավորում և նախագծում)
  21. Հովսեփյան Արինա (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  22. Մինասյան Արևիկ (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  23. Պապիկյան Մակտալինա (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  24. Ժամհարյան Տաթևիկ (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  25. Հարությունյան Մարինե (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)

Հիմնական կրթության 2-րդ կուրս

  1. Ասատրյան Անուշ (նախադպրոցական կրթություն)
  2. Հակոբյան Մարինե (նախադպրոցական կրթություն)
  3. Այվազյան Լաուրա (նախադպրոցական կրթություն) — հեռավար
  4. Բաղդասարյան Դիանա (նախադպրոցական կրթություն)
  5. Նիկողոսյան Տաթևիկ (նախադպրոցական կրթություն) — հեռավար
  6. Տեր-Գալստանյան Մարիամ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  7. Տեր-Ղազարյան Անի (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  8. Սիրադեղյան Սվետլանա (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  9. Գաբրիելյան Մարիամ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  10. Ադամյան Հակոբ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  11. Աբրահամյան Միքայել (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  12. Ղազարյան Մայիս (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում) — դուրս է եկել
  13. Թորոսյան Սամվել (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  14. Շաբոյան Աշոտ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  15. Ղուկասյան Վոլոդյա (լուսանկարչական գործ)
  16. Մկրտչյան Վրույր (լուսանկարչական գործ)
  17. Մալաքյան Էդիկ (լուսանկարչական գործ)
  18. Փիլիպոսյան Արմեն (լուսանկարչական գործ)
  19. Թորոսյան Արմեն (լուսանկարչական գործ)

 

Միջնակարգ կրթության 2-րդ կուրս

  1. Գրիգորյան Լիլիթ (նախադպրոցական կրթություն)
  2. Սիմոնյան Ջուլիետա (նախադպրոցական կրթություն)
  3. Ենոքյան Անահիտ (նախադպրոցական կրթություն) — հեռավար
  4. Օսիպովա Վարդուհի (նախադպրոցական կրթություն)
  5. Իսրայելյան Աստղիկ (նախադպրոցական կրթություն)
  6. Դանիելյան Գոհար (նախադպրոցական կրթություն)
  7. Սիրեկանյան Շուշանիկ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  8. Աբրահամյան Տաթևիկ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  9. Ալեքսանյան Տաթևիկ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  10. Սեդրակյան Սեդա (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  11. Բաղդասարյան Արև (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  12. Տերտերյան Լուիզա (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  13. Կիրակոսյան Նաիրա (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  14. Մինասյան Սոնա (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  15. Ավետիսյան Մհեր (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  16. Ավետիսյան Սանասար (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  17. Ավետիսյան Շմավոն (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  18. Մխիթարյան Մինաս (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  19. Հարությունյան Լիլիթ (գրադարանային գործ)
  20. Վարդանյան Գայանե (գրադարանային գործ)
  21. Սարգսյան Լուսինե (գրադարանային գործ)
  22. Հովսեփյան Կարինե (գրադարանային գործ)
  23. Մանուչարյան Աշխեն (գրադարանային գործ)
  24. Տոնոյան Հայարփի (գրադարանային գործ)
  25. Նազարյան Լուսինե (գրադարանային գործ)
  26. Խաչատրյան Ռաֆայել (լուսանկարչական գործ) 1,  2
  27. Խաչատրյան Մարինե (լուսանկարչական գործ)
  28. Մարտիրոսյան Էրիկ (լուսանկարչական գործ)
  29. Հապետյան Մարիաննա (լուսանկարչական գործ)

 

Հիմնական կրթության 3-րդ կուրս

  1. Ավետիսյան Նարինե (նախադպրոցական կրթություն)
  2. Ավչյան Մերի (նախադպրոցական կրթություն)
  3. Ծատրյան Սաիդա (նախադպրոցական կրթություն)
  4. Հազարումյան Գևորգ (նախադպրոցական կրթություն)
  5. Հովհաննիսյան Անի (նախադպրոցական կրթություն)
  6. Պողոսյան Շուշանիկ (նախադպրոցական կրթություն)
  7. Կիրակոսյան Սուսաննա (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  8. Հարությունյան Պայծառ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  9. Մավյան Նարեկ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  10. Գրիգորյան Վլադիկ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  11. Մանուկյան Գևորգ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  12. Մխիթարյան Հովսեփ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  13. Խաչատրյան Արթուր (լուսանկարչական գործ)
  14. Մարտիրոսյան Միքայել (լուսանկարչական գործ)

 

Միջնակարգ կրթության 3-րդ կուրս

  1. Գաբրիելյան Գոհար (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  2. Յարմալոյան Նարեկ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում, տարկետում)
  3. Գրիգորյան Արթուր (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  4. Պարսիլյան Տիգրան (լուսանկարչական գործ)
  5. Հարությունյան Գնել (լուսանկարչական գործ)
  6. Հովհաննիսյան Անի (լուսանկարչական գործ)
  7. Տեր-Արսենյան Անի (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  8. Գասպարյան Լիլիթ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  9. Կիրակոսյան Զարուհի (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  10. Ոսկանյան Զարուհի (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  11. Խանջյան Մերի (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)

Հիմնական կրթության 4-րդ կուրս

  1. Աղաջանյան Անուշ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  2. Տերտերյան Մարիանա (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  3. Կիրակոսյան Կարեն (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  4. Սարգսյան Բագրատ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  5. Բիչախչյան Կարեն (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  6. Խաչատրյան Կարեն (լուսանկարչական գործ)
  7. Խլոյան Գոռ (լուսանկարչական գործ)
  8. Կարապետյան Նորայր (լուսանկարչական գործ, տարկետում)
  9. Գրիգորյան Կարեն (hացաթխման, մակարոնեղենի և հրուշակեղենի տեխնոլոգիա՝ հիմնական և միջնակարգ կրթության հիմքով)


Նախադպրոցական (հեռավար)

Ադամյան Արփինե
Ազիզյան Նելլի
Ավագյան Լիլիթ
Բադիշյան Սիրանուշ
Բաղդասարյան Անահիտ
Բարսեղյան Նվարդ
Գալստյան Անահիտ
Դավիդյան Անահիտ
Երանոսյան Աննա
Թորոսյան Անուշ
Խաչատրյան Սյուզաննա
Հովհաննիսյան Անուշ
Ղազարյան Անահիտ
Մուրադյան Ռուզաննա
Մուրադյան Սյուզինե
Պետրոսյան Լուսինե
Վարոսյան Ամալյա
Տերտերյան Էմմա
Հակոբյան Նաթելլա
Դեմուրչյան Անի
Ավագյան Ամալյա
Պանդիկյան Ժաննա
Ստեփանյան Վարդուշ

«Կարի արտադրության տեխնոլոգիա» մեկամյա ուսուցման խումբ

«Պարտեզապուրակային գործ» մեկամյա ուսուցման խումբ