1-ին կուրս

Հիմնական կրթության 1-ին կուրս
1-ին խումբ

  1. Ղազարյան Ալյոնա (նախադպրոցական կրթություն)
  2. Ղևոնդյան Անահիտ (նախադպրոցական կրթություն)
  3. Գաբրիելյան Էմմա (նախադպրոցական կրթություն)
  4. Ավետիսյան Սուսաննա (նախադպրոցական կրթություն)
  5. Ասլանյան Էլեն (նախադպրոցական կրթություն)
  6. Ասատրյան Մոնիկա (նախադպրոցական կրթություն)
  7. Դակրմեջյան Մեղետի (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  8. Գաբրիելյան Արծրուն (լուսանկարչական գործ)
  9. Սեյրանյան Անուշ (լուսանկարչական գործ)
  10. Ասատրյան Զավեն (լուսանկարչական գործ)
  11. Իսախանյան Հակոբ (լուսանկարչական գործ)
  12. Հակոբյան Հակոբ (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  13. Սահակյան Անաստաս (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)

2-րդ խումբ

  1. Հարությունյան (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  2. Մելիքյան Վարդան (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  3. Զատիկյան Մովսես (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  4. Ասատրյան Սարիբեկ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  5. Դերմենջյան Հակոբ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  6. Մովսեսյան Գոռ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  7. Սիմոնյան Տիգրան (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  8. Միրզոյան Սամուել (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  9. Մաթևոսյան Գրգիգոր (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  10. Տեր-Պողոսյան Նարեկ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  11. Մուրաջյան Միքայել (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  12. Աղամալյան Աննա (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  13. Մարջանյան Միլենա (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  14. Ալիխանյան Լուսինե (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  15. Եգորյան Հրայր (վայրի բույսերի վերարտադրություն)
  16. Ջհանգիրյան Գոհար (զբոսաշրջություն)
  17. Շամոյան Միլենա (զբոսաշրջություն)
  18. Վարոսյան Էդգար (զբոսաշրջություն)
  19. Սերգեյան Անուշիկ (լուսանկարչական գործ)

 

Միջնակարգ կրթության 1-ին կուրս

  1. Թորոսյան Գայանե (նախադպրոցական կրթություն)
  2. Զաքեյան Նինա (նախադպրոցական կրթություն)
  3. Դավթյան Իրինա (նախադպրոցական կրթություն)
  4. Պետրոսյան Հռիփսիմեն (նախադպրոցական կրթություն)
  5. Մկրտչյան Էմմա (նախադպրոցական կրթություն)
  6. Գսպոյան Աննա (նախադպրոցական կրթություն)
  7. Շամոյան ԱՆժելա (զբոսաշրջություն)
  8. Սուլյան Մարիաննա (զբոսաշրջություն)
  9. Սահակյան Աղավնի (զբոսաշրջություն)
  10. Կարապետյան Գայանե (զբոսաշրջություն)
  11. Հարությունյան Կարեն (զբոսաշրջություն)
  12. Դավթյան Ժենյա (զբոսաշրջություն)
  13. Հարությունյան Նելլի (զբոսաշրջություն)
  14. Բադալյան Հայկ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  15. Գասպարյան Արսեն (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  16. Մոսինյան Անահիտ (գրադարանային գործ)
  17. Պետրոսյան Կարինե (գրադարանային գործ)
  18. Թոքմաջյան Վահրամ (լուսանկարչական գործ)
  19. Աբրահամյան Ռուզաննա (լուսանկարչական գործ)
  20. Կավալչուկ Յուլիա (հագուստի մոդլավորում և նախագծում)
  21. Հովսեփյան Արինա (հագուստի մոդլավորում և նախագծում)
  22. Մինասյան Արևիկ (հագուստի մոդլավորում և նախագծում)
  23. Պապիկյան Մակտալինա (հագուստի մոդլավորում և նախագծում)
  24. Ժամհարյան Տաթևիկ (հագուստի մոդլավորում և նախագծում)
  25. Հարությունյան (հագուստի մոդլավորում և նախագծում)