Նախադպրոցական կրթություն մասնագիտության դասացուցակ. միջնակարգ կրթությամբ 2-րդ կուրս

Միջնակարգ կրթության հիմքով
2-րդ կուրս

Սեպտեմբերի 19

  • 10:00-12:00՝ Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան
  • 12:00-13:00՝ Բլոգավարություն

Սեպտեմբերի 26

  • 10:00-12:00՝ Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան
  • 12:00-13:00՝ Բլոգավարություն

Հոկտեմբերի 3

  • 10:00-12:00՝ Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան
  • 12:00-13:00՝ Բլոգավարություն

Հոկտեմբերի 10

  • 10:00-12:00՝ Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան
  • 12:00-13:00՝ Բլոգավարություն

Դեկտեմբերի 12

  • 10:00-11:30՝ բլոգավարություն. ուսուցիչ՝ Նվարդ Սարգսյան
  • 11:30-13:00՝ դիպլոմային նախագծերի պաշտպանության պատրաստություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան

Դեկտեմբերի 19

  • 11:30-13:00՝ դիպլոմային նախագծերի պաշտպանության պատրաստություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան

Դեկտեմբերի 26

  • 11:00՝ Ամանորյա ծես

Հունվարի 23

  • 11:30-13:30՝ դիպլոմային նախագծերի պաշտպանության պատրաստություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան

Հունվարի 30

  • 10:00-11:30՝ դիպլոմային նախագծերի քննարկում, պատրաստություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան, Տաթև Բլեյան

Փետրվարի 27

  • 11:30-13:00՝ Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան

Մարտի 6

  • 11:30-13:00՝ Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան

Մարտի 13

  • 12:00-14:00՝ Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան

Ապրիլի 3

  • 10:00-11:00՝ Բլոգավարություն, մոնտաժային ծրագրի ուսուցում. ուսուցիչ՝ Նվարդ Սարգսյան
  • 11:00-12:00՝ Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան

Ապրիլի 10

  • 11:00-12:00՝ Բլոգավարություն, մոնտաժային ծրագրի ուսուցում. ուսուցիչ՝ Նվարդ Սարգսյան
  • 12:00-13:00՝ Դիպլոմային նախագծերի քննարկում. ուսուցիչ ՝ Գայանե Թերզյան

Ապրիլի 17

  • 11:00-12:00՝ Բլոգավարություն, մոնտաժային ծրագրի ուսուցում. ուսուցիչ՝ Նվարդ Սարգսյան
  • 12:00-14:00՝ Դիպլոմային նախագծերի քննարկում. ուսուցիչ ՝ Գայանե Թերզյան

Մայիսի 7

  • 10:00-12:00՝ դիպլոմային նախագծերի քննարկում, ամբոջացում. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան