«Նախադպրոցական կրթություն» մասնագիտության հեռավար ուսուցում. դասացուցակ

Մայիս

Մայիսի 4

Ապրիլ

Ապրիլի 6

  • 10:00-11:00՝ Երգ, երաժշտության դասավանդման մեթոդիկա. ուսուցիչ՝ Մարինե Մկրտչյան
  • 11:00-12:00՝ Նախադպրոցական հոգեբանություն. ուսուցիչ՝ Տաթև Ավետիսյան
  • 12:00-13:30՝ Մարմնամարզություն, հեծանվավարություն. ուսուցիչ՝ Նաիրա Հարությունյան

Ապրիլի 13

Ապրիլի 20

  • 10:00-11:30՝ Երգ, երաժշտության դասավանդման մեթոդիկա. ուսուցիչ՝ Մարինե Մկրտչյան
  • 12:00-13:30՝ Մարմնամարզություն, հեծանվավարություն. ուսուցիչ՝ Նաիրա Հարությունյան

Ապրիլի 27

  • 10։00-11։00՝ կլոր սեղան Քոլեջում
    • հեղինակային կրթական ծրագրի մեդիամիջավայր. ներկայացնում է Լուսինե Ալեքսանյան
      բազմալեզու կայք
      մեդիագրադարան
      էլեկտրոնային մատենավարություն
      ուսումնական օրացույց
    • մանկավարժական աշխատողների մասնագիտական զարգացում. ներկայացնում է՝ Լուսինե Փաշայան 
  • 11:00՝ Զատկական ծես

Մարտ

Մարտի 6

  • 10:00-11:00՝ Երգ, երաժշտության դասավանդման մեթոդիկա. ուսուցիչ՝ Մարինե Մկրտչյան
  • 11:00-12:00՝ Նախադպրոցական հոգեբանություն. ուսուցիչ՝ Տաթև Ավետիսյան
  • 12:30-13:30՝ Մարմամարզություն. ուսուցիչ՝ Նաիրա Հարությունյան

Մարտի 2

  • 10:00-11:30՝ Դիպլոմային նախագծերի քննարկում. Գայանե Թերզյան, Տաթև Բլեյան
  • 11:30-ից՝ Բարեկենդանի ծես. ուսուցիչ՝ Մարինե Մկրտչյան

Մարտի 9

  • 10:00-11:30՝ Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան
  • 11:30-13:00՝ Մանկական գրականություն և հայ. ժող. բանահյուսություն. ուսուցիչ՝ Սոֆյա Այվազյան

Մարտի 16

  • 10:00-11:00՝ Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան
  • 11:00-12:00՝ Նախադպրոցական հոգեբանություն. ուսուցիչ՝ Տաթև Ավետիսյան
  • 12:00-13:00՝ Մանկական գրականություն և հայ. ժող. բանահյուսություն. ուսուցիչ՝ Սոֆյա Այվազյան

Փետրվար
Փետրվարի 9

  • 10:00-11:30՝ Մաթեմատիկական պատկերացումների ձևավորման մեթոդիկա . ուսուցիչ՝ Լուսինե Փաշայան
  • 11:30-13:00՝ Նախադպրոցական հոգեբանություն. ուսուցիչ՝ Տաթև Ավետիսյան
  • 13:00-14:00՝ Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան

Փետրվարի 16

  • 10:00-11:30՝ Ուսումնական բլոգներ. ուսուցիչ՝ Նվարդ Սարգսյան
  • 11:30-12:30՝ Մանկական գրականություն և հայ. ժող. բանահյուսություն. ուսուցիչ՝ Սոֆյա Այվազյան
  • 12:30-14:00՝ Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան

Փետրվարի 23

  • 10:00-11:30՝ Մաթեմատիկական պատկերացումների ձևավորման մեթոդիկա . ուսուցիչ՝ Լուսինե Փաշայան
  • 11:30-13:00՝ Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան
  • 13:00-14:00՝ Երգ, երաժշտության դասավանդման մեթոդիկա. ուսուցիչ՝ Մարինե Մկրտչյան

Հունվար

Հունվարի 12

  • 10:00-11:00՝ Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան
  • 11:00-12:00՝ Մանկական գրականությոուն և հայ. ժող. բանահյուսություն. ուսուցիչ՝ Սոֆյա Այվազյան
  • 12:00-13:00՝ Երգ, երաժշտության դասավանդման մեթոդիկա. ուսուցիչ՝ Մարինե Մկրտչյան

Հունվարի 19

  • 10:00-11:00՝ Ուսումնական բլոգների ստեղծման աշխատանք. ուսուցիչ՝ Նվարդ Սարգսյան
  • 11:00-12:30՝ Մաթեմատիկական պատկերացումների ձևավորման մեթոդիկա . ուսուցիչ՝ Լուսինե Փաշայան
  • 12:30-13:30՝  Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան

Հունվարի 26

  • 10:00-11:00՝ Ուսումնական բլոգների ստեղծման աշխատանք. ուսուցիչ՝ Նվարդ Սարգսյան
  • 11:00-12:30՝ Մաթեմատիկական պատկերացումների ձևավորման մեթոդիկա . ուսուցիչ՝ Լուսինե Փաշայան
  • 12:30-14:00՝

 

Դեկտեմբեր

Դեկտեմբերի 1

  • 10:00-11:00՝ Ուսումնական բլոգների ստեղծման աշխատանք. ուսուցիչ՝ Նվարդ Սարգսյան
  • 11:00-12:00՝ Մանկական գրականությոուն և հայ. ժող. բանահյուսություն. ուսուցիչ՝ Սոֆյա Այվազյան
  • 12:00-13:00՝ Երգ, երաժշտության դասավանդման մեթոդիկա. ուսուցիչ՝ Մարինե Մկրտչյան

Դեկտեմբերի 8

  • 10:00-11:00՝ Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան
  • 11:00-12:00՝ Երգ, երաժշտության դասավանդման մեթոդիկա. ուսուցիչ՝ Մարինե Մկրտչյան
  • 12:00-13:00՝ Մանկական գրականությոուն և հայ. ժող. բանահյուսություն. ուսուցիչ՝ Սոֆյա Այվազյան

Դեկտեմբերի 15

  • 10:00-11:30՝ Մաթեմատիկական պատկերացումների ձևավորման մեթոդիկա . ուսուցիչ՝ Լուսինե Փաշայան
    11:30-12:30՝ Երգ, երաժշտության դասավանդման մեթոդիկա. ուսուցիչ՝ Մարինե Մկրտչյան
  • 12:30-14:00՝ Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան

Դեկտեմբերի 22

  • 10:00-11:30՝ Մաթեմատիկական պատկերացումների ձևավորման մեթոդիկա . ուսուցիչ՝ Լուսինե Փաշայան
  • 11:30-12:30՝ Ուսումնական բլոգների ստեղծման աշխատանք. ուսուցիչ՝ Նվարդ Սարգսյան
  • 12:30-13:30՝ Ծիսական ամանոր. ուսուցիչ՝ Մարինե Մկրտչյան