Նախադպրոցական կրթություն. նոյեմբեր ամիս

Նոյեմբերի 2

  • 10:00-11:00՝  Մեդիակրթություն․ ուսուցիչ՝ Նվարդ Սարգսյան / 1-ին խումբ/
  • 10:00-11:00՝  Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան/2-րդ խումբ/
  • 11:00-12:00՝  Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան / 1-ին խումբ/
  • 11։00-12։00՝ Մեդիակրթություն․ ուսուցիչ՝ Նվարդ Սարգսյան / 2-րդ խումբ/
  • 12:00-13:00՝ Մանկական գրականություն և հայ. ժող. բանահյուսություն. ուսուցիչ՝ Սոֆյա Այվազյան /1-ին խումբ/
  • 12:00-13:00՝  Պարտեզապուրակային գործունեություն. ուսուցիչ՝ Շողիկ Պողոսյան / 2-րդ խումբ/
  • 13։00-14:00՝  Պարտեզապուրակային գործունեություն. ուսուցիչ՝ Շողիկ Պողոսյան / 1-ին խումբ/
  • 13:00-14։00՝ Մանկական գրականություն և հայ. ժող. բանահյուսություն. ուսուցիչ՝ Սոֆյա Այվազյան /2-րդ խումբ/
  • 14։30-15։30՝ Մարմնակրթություն․ ուսուցիչ՝ Նաիրա Հարությունյան / գործունեությունը՝ Մայր դպրոցում/

Նոյեմբերի 9

  • 10:00-11:00՝  Նախադպրոցական հոգեբանություն․ ուսուցիչ՝ Տաթև Ավետիսյան / 1-ին խումբ/
  • 10:00-11:00՝  Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան/2-րդ խումբ/
  • 11:00-12:00՝  Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան / 1-ին խումբ/
  • 11։00-12։00՝  Նախադպրոցական հոգեբանություն․ ուսուցիչ՝ Տաթև Ավետիսյան / 2-րդ խումբ/

12։00-12։20՝ Ընդմիջում

  • 12:20-13:30՝ Մանկական գրականություն և հայ. ժող. բանահյուսություն. ուսուցիչ՝ Սոֆյա Այվազյան
  • 13։30-14։30՝ Երգ-երաժշտություն․ ուսուցիչ՝ Մարինե Մկրտչյան

Նոյեմբերի 16

  • 10։00-14։00՝ Սեբաստացու օրեր․ կրթահամալիրի տոն․ Հարիսայի ծեսի մասնակցություն

Նոյեմբերի 23

  • 10:00-11:00՝  Մեդիակրթություն․ ուսուցիչ՝ Նվարդ Սարգսյան / 1-ին խումբ/
  • 10:00-11:00՝  Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան/2-րդ խումբ/
  • 11:00-12:00՝  Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան / 1-ին խումբ/
  • 11։00-12։00՝ Մեդիակրթություն․ ուսուցիչ՝ Նվարդ Սարգսյան / 2-րդ խումբ/
  • 12:00-13:00՝ Մանկական գրականություն և հայ. ժող. բանահյուսություն. ուսուցիչ՝ Սոֆյա Այվազյան /1-ին խումբ/
  • 12:00-13:00՝  Պարտեզապուրակային գործունեություն. ուսուցիչ՝ Շողիկ Պողոսյան / 2-րդ խումբ/
  • 13։00-14:00՝  Պարտեզապուրակային գործունեություն. ուսուցիչ՝ Շողիկ Պողոսյան / 1-ին խումբ/
  • 13:00-14։00՝ Մանկական գրականություն և հայ. ժող. բանահյուսություն. ուսուցիչ՝ Սոֆյա Այվազյան /2-րդ խումբ/
  • 14:00-14։45՝ Երգ-երաժշտություն․ ուսուցիչ՝ Մարինե Մկրտչյան

Նոյեմբերի 30

  • 10:00-11:00՝ Պարտեզապուրակային գործունեություն. ուսուցիչ՝ Շողիկ Պողոսյան / 1-ին խումբ/
  • 10:00-11:00՝  Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան/2-րդ խումբ/
  • 11:00-12:00՝  Նախադպրոցական մանկավարժություն. ուսուցիչ՝ Գայանե Թերզյան / 1-ին խումբ/
  • 11։00-12։00՝Պարտեզապուրակային գործունեություն. ուսուցիչ՝ Շողիկ Պողոսյան / 2-րդ խումբ/

12:00-12:20՝  Ընդմիջում

  • 12:20-13:45՝ Մանկական գրականություն և հայ. ժող. բանահյուսություն. ուսուցիչ՝ Սոֆյա Այվազյան
  • 13:45-14։30՝ Երգ-երաժշտություն․ ուսուցիչ՝ Մարինե Մկրտչյան