Ուսանողների բլոգներ

Հիմնական կրթության 1-ին կուրս

  1. Անահիտ Հովհաննիսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)

Հիմնական կրթության 2.1 կուրս

  1. Էմմա Սարգսյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  2. Լուիզա Մելոյան(Նախադպրոցական կրթություն)
  3. Միլենա Սարգսյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  4. Նինել Աղանյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  5. Սեդա Գևորգյան(Նախադպրոցական կրթություն)
  6. Սիլվա Ալոյան(Նախադպրոցական կրթություն)
  7. Բարսեղյան Նելլի (Նախադպրոցական կրթություն)
  8. Տաթևիկ Հովսեփյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  9. Նարինե Մակարյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  10. Քնարա Գրիգորյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  11. Վերժինե Կագարյան (Զբոսաշրջություն)
  12. Անդրանիկ Սադաղյան (Զբոսաշրջություն)
  13. Անի Պետրոսյան (Զբոսաշրջություն)
  14. Արփի Մարգարյան (Զբոսաշրջություն)
  15. Դանիել Գաբրիելյան (Զբոսաշրջություն)
  16. Ժաննա Մկրտչյան (Զբոսաշրջություն)
  17. Լիլիթ Թևոսյան (Զբոսաշրջություն)
  18. Մարիաննա Շահբազյան (Զբոսաշրջություն)
  19. Նատալի Հովհաննիսյան (Զբոսաշրջություն)
  20. Ռուբեն Մնացականյան (Զբոսաշրջություն)
  21. Ռուզան Մարգարյան (Զբոսաշրջություն)
  22. Ալլա Սարգսյան (Զբոսաշրջություն)
  23. Լիանա Մելիքսեթյան (Գործավարություն)

Հիմնական կրթություն. 2.2 կուրս

  1. Թերեզա Ավդալյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  2. Մարիա Բուդոյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  3. Գայանե Գևորգյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  4. Անիտա Գևորգյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  5. Գոհար Թևոսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  6. Մերի Համբարձումյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  7. Գայանե Մարգարյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  8. Կարինե Ներսիսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  9. Վարդուհի Սաղաթելյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  10. Սյուզաննա Տեր-Պետրոսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  11. Սամվել Արզումանյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  12. Գոռ Բաղդասարյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  13. Հայկ Մկրտչյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  14. Ֆերդինանդ Մկրտչյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  15. Նարեկ Մնացականյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  16. Վաչագան Նահապետյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  17. Նարեկ Հարությունյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  18. Արամայիս Ալեքսանյան (Զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  19. Տիգրան Մանուկյան(Զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  20. Լիլիա Սոսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  21. Մարիամ Վարդանյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)


Հիմնական կրթություն. 2.3 կուրս

  1. Արթուր Աբրահամյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  2. Լևոն Ալիխանյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  3. Հայկ Ավետիսյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  4. Դավիթ Գասպարյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  5. Զորիկ Դանիելյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  6. Արեստ Մավյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  7. Արմեն Մատինյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  8. Գևորգ Մկրտչյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  9. Էրիկ Մկրտչյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  10. Խաչիկ Ոսկանյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  11. Արտակ Ֆահրադյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  12. Գոռ Գրիգորյան (Լուսանկարչական գործ)
  13. Ազատուհի Հարությունյան (Լուսանկարչական գործ)
  14. Լարիսա Ասլանյան (Լուսանկարչական գործ)
  15. Մարիամ Փաշայան (Լուսանկարչական գործ)
  16. Անուշ Քելամյան (Լուսանկարչական գործ)
  17. Ավետիս Պետրոսյան (Լուսանկարչական գործ)
  18. Էլեն Գասպարյան (Լուսանկարչական գործ)


Նախադպրոցական կրթություն մասնագիտություն
Հիմնական կրթության 3-րդ կուրս, միջնական կրթության 2-րդ կուրս

  1. Ղազարյան Ալյոնա (նախադպրոցական կրթություն)
  2. Ղևոնդյան Անահիտ (նախադպրոցական կրթություն)
  3. Գաբրիելյան Էմմա (նախադպրոցական կրթություն)
  4. Ասլանյան Էլեն (նախադպրոցական կրթություն)
  5. Հաջյան Մերի (նախադպրոցական կրթություն)
  6. Հովակիմյան Գրետա (նախադպրոցական կրթություն)
  7. Պետրոսյան Ինգա (նախադպրոցական կրթություն)
  8. Արփինե Աթալյան (նախադպրոցական կրթություն)
  9. Հասմիկ Հարությունյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  10. Արփինե Աթալյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  11. Այդինյան Նոնա (Նախադպրոցական կրթություն)
  12. Լուսինե Թահհան (Նախադպրոցական կրթություն)
  13. Ամալյա Կաթունյան (Նախադպրոցական կրթություն)

Լուսանկարչական գործ մասնագիտություն
Հիմնական կրթության 3-րդ կուրս

  1. Իսախանյան Հակոբ (լուսանկարչական գործ)
  2. Եգորյան Հրայր (լուսանկարչական գործ)
  3. Եղոյան Գագիկ (լուսանկարչական գործ)

Զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ մասնագիտություն
Հիմնական կրթության 3-րդ կուրս

  1. Հակոբյան Հակոբ (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  2. Սահակյան Անաստաս (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)


Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում մասնագիտություն
Հիմնական կրթության 3-րդ կուրս

  1. Հարությունյան Արտաշես (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  2. Սաֆարյան (Մելիքյան) Վարդան (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  3. Ասատրյան Սարիբեկ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  4. Դերմենջյան Հակոբ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  5. Մովսեսյան Գոռ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  6. Սիմոնյան Տիգրան (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  7. Միրզոյան Սամուել (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  8. Մաթևոսյան Գրիգոր (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  9. Տեր-Պողոսյան Նարեկ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  10. Մուրաջյան Միքայել (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)

Հագուստի մոդելավորում և նախագծում մասնագիտություն
Հիմնական կրթության 2-րդ կուրս

  1. Աղամալյան Աննա (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  2. Մարջանյան Միլենա (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)

Զբոսաշրջային ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ
Հիմնական կրթության 3-րդ կուրս, միջնակարգ կրթության 2-րդ կուրս, միջնակարգ կրթության 3-րդ կուրս

  1. Ջհանգիրյան Գոհար (զբոսաշրջություն)
  2. Շամոյան Միլենա (զբոսաշրջություն)
  3. Սերգեյան Անուշիկ (զբոսաշրջություն)
  4. Մանասյան Կարինե (զբոսաշրջություն)
  5. Մխիթարյան Անահիտ (զբոսաշրջություն)
  6. Շամոյան ԱՆժելա (զբոսաշրջություն)
  7. Սուլյան Մարիաննա (զբոսաշրջություն)

Գրադարանային գործ մասնագիտություն
Միջնակարգ կրթության 2-րդ կուրս

  1. Ռուզաննա Ղազարյան (Գրադարանային գործ)
  2. Հերիքնազ Մելքոնյան (Գրադարանային գործ)

Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում մասնագիտություն
Միջնակարգ կրթությամբ 3-րդ կուրս, հիմնական կրթության 4-րդ կուրս

  1. Բադալյան Հայկ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  2. Գասպարյան Արսեն (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  3. Թորոսյան Սամվել (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)

Լուսանկարչական գործ մասնագիտություն
Միջնակարգ կրթության 3-րդ կուրս, հիմնական կրթության 4-րդ կուրս

  1. Թոքմաջյան Վահրամ (լուսանկարչական գործ)
  2. Աբրահամյան Ռուզաննա (լուսանկարչական գործ)
  3. Թորոսյան Արմեն (լուսանկարչական գործ)

Գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ մասնագիտություն, Զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ մասնագիտություն
Հիմնական կրթության 4-րդ կուրս, միջնակարգ կրթության 3-րդ կուրս

  1. Տեր-Գալստանյան Մարիամ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  2. Տեր-Ղազարյան Անի (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  3. Սիրադեղյան Սվետլանա (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  4. Գաբրիելյան Մարիամ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  5. Կիրակոսյան Նաիրա (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  6. Մինասյան Սոնա (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)

 2018-2019 ուսումնական տարվա շրջանավարատներ
Հիմնական կրթության 3-րդ կուրս, 4-րդ կուրս, միջնակարգ կրթության 2-րդ կուրս, 4-րդ կուրս

  1. Խաչատրյան Մարինե (լուսանկարչական գործ)
  2. Հապետյան Մարիաննա (լուսանկարչական գործ)
  3. Խաչատրյան Արթուր (լուսանկարչական գործ)
  4. Հովսեփյան Արինա (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  5. Ժամհարյան Տաթևիկ (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  6. Կավալչուկ Յուլիա (հագուստի մոդլեավորում և նախագծում)
  7. Մինասյան Արևիկ (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  8. Պապիկյան Մակտալինա (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  9. Հարությունյան Մարինե (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  10. Կիրակոսյան Սուսաննա (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  11. Հարությունյան Պայծառ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  12. Աբրահամյան Տաթևիկ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  13. Ալեքսանյան Տաթևիկ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  14. Սեդրակյան Սեդա (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  15. Ոսկանյան Զարուհի (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  16. Խանջյան Մերի (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  17. Գրիգորյան Վլադիկ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  18. Մխիթարյան Հովսեփ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  19. Արմեն Օհանյան (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  20. Թորոսյան Գայանե (նախադպրոցական կրթություն)
  21. Զաքեյան Նինա (նախադպրոցական կրթություն)
  22. Պողոսյան Նելլի (նախադպրոցական կրթություն)
  23. Պետրոսյան Հռիփսիմե(նախադպրոցական կրթություն)
  24. Թորոսյան Անուշ (նախադպրոցական կրթություն)
  25. Զախարյան Լիլիա (նախադպրոցական կրթություն)
  26. Ասատրյան Անուշ (նախադպրոցական կրթություն)
  27. Հակոբյան Մարինե (նախադպրոցական կրթություն)
  28. Բաղդասարյան Դիանա (նախադպրոցական կրթություն)
  29. Նիկողոսյան Տաթևիկ (նախադպրոցական կրթություն)
  30. Այվազյան Լաուրա (նախադպրոցական կրթություն)
  31. Անուշ Թորոսյան (նախադպրոցական կրթություն)
  32. Նոնա Զաքարյան (նախադպրոցական կրթություն)
  33. Անի Մանուկյան (նախադպրոցական կրթություն)
  34. Էլլադա Ներսեսյան (նախադպրոցական կրթություն)
  35. Կարինե Գևորգյան (նախադպրոցական կրթություն)
  36. Առաքելյան Լուսինե (նախադպրոցական կրթություն)
  37. Գալստյան Նինա (նախադպրոցական կրթություն)
  38. Կարապետյան Սիրուն (նախադպրոցական կրթություն)
  39. Հովհաննիսյան Վարդուհի (նախադպրոցական կրթություն)
  40. Ղազարյան Արևիկ (նախադպրոցական կրթություն)
  41. Մկրտչյան Նոնա (նախադպրոցական կրթություն)
  42. Պողոսյան Աննա (նախադպրոցական կրթություն)
  43. Գրիգորյան Անի (նախադպրոցական կրթություն)
  44. Սարգսյան Նարինե (նախադպրոցական կրթություն)
  45. Վարդանյան Ֆլորա (նախադպրոցական կրթություն)
  46. Այվազյան Սեդա (նախադպրոցական կրթություն)
  47. Սուքիասյան Աննա (նախադպրոցական կրթություն)
  48. Հարությունյան Գոհար (նախադպրոցական կրթություն)
  49. Տոնիկյան Լուսինե (նախադպրոցական կրթություն)
  50. Հակոբյան Գոհար (նախադպրոցական կրթություն)
  51. Թահհան Ռուզաննա (նախադպրոցական կրթություն)