Ուսանողների բլոգներ. 2020-2021 արխիվ

Միջին մասնագիտական կրթական ծրագիր

Հիմնական կրթության 1.1 կուրս

  1. Լիլիթ Գրիգորյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  2. Ռոզա Խաչատրյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  3. Մելանյա Սարգսյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  4. Ագապի Օհանյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  5. Յանա Խաչատրյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  6. Իզա Նազարյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  7. Ասյա Եղիազարյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  8. Էլեն Աբրահամյան  (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  9. Թամարա Մանուկյան  (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  10. Աննա Հովսեփյան   (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  11. Բելա Մարտիրոսյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  12. Վիկտորյա Պողոսյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  13. Անուշ Հարությունյան  (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  14. Անի Աթաբեկյան (Զբոսաշրջություն)
  15. Ժասմինա Վարդանյան (Զբոսաշրջություն)
  16. Հրաչուհի  Մանվելյան  (Զբոսաշրջություն)
  17. Արթուր  Սարգսյան  (Զբոսաշրջություն)
  18. Անահիտ Ղազարյան  (Նախադպրոցական կրթություն)
  19. Թերեզա Դավթյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  20. Լինա Կոստանյան  (Նախադպրոցական կրթություն)
  21. Արաքսյա Արզումանյան  (Նախադպրոցական կրթություն)
  22. Ջեմմա Զարգարյան  (Նախադպրոցական կրթություն)
  23. Աննա Հովսեփյան  (Նախադպրոցական կրթություն)
  24. Ռոզա Փուրթոյան  (Նախադպրոցական կրթություն)

Հիմնական կրթության 1.2 կուրս

  1. Եղիշե Մկրտչյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  2. Վահե Ավետիսյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  3. Վարդի Ստամբուլյան  (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  4.  Էլեն Հովսեփյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  5.  Ալեքսանդր Հովհաննիսյան  (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  6.  Վահե Հայրապետյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  7. Սենիկ Մեսրոպյան  (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  8. Էմիլ Ավետիսյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  9. Կարեն Գրիգորյան  (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  10. Արմեն Պողոսյան  (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  11. Յուլյա Գալկինա  (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  12. Լիլի Մովսեսյան  (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  13. Գագիկ Աբրահամյան  (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  14. Գոռ Վարդանյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  15. Սիմոն Ավետիսյան  (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  16. Արթուր Սահակյան  (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  17. Անաստասիա Ասրիյան  (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  18. Էրիկ Մարուքյան  (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  19. Սոֆի Առաքելյան (Լուսանկարչական գործ)
  20. Թամարա Աղասյան (Լուսանկարչական գործ)
  21. Ջուլիա Ասրյան (Լուսանկարչական գործ)

Հիմնական կրթության 1.3 կուրս

  1. Սաթեն Գևորգյան  (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  2. Մարիամ Աբրահամյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  3. Սոֆիա  Ղարիբյան  (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  4. Մոնիկա Բաղդասարյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  5. Նարեկ Առուշանյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  6. Լիլիթ Բեշլիյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  7. Աննա Հայրապետյան  (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  8. Արինա Վարդանյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  9. Աննա Վիրաբյան  (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  10. Լիանա Ղազարյան  (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  11. Աննա Հայրապետյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  12.  Դավիթ Վարդանյան  (Խմորման արտադրության տեխնոլոգիա և գինեգործություն)
  13. Սամվել Ավետիսյան (Խմորման արտադրության տեխնոլոգիա և գինեգործություն)
  14. Մանվել Ալեքսանյան (Խմորման արտադրության տեխնոլոգիա և գինեգործություն)
  15. Սերյոժա Հովհաննիսյան (Խմորման արտադրության տեխնոլոգիա և գինեգործություն)
  16.  Հայկ Ավանեսյան (Խմորման արտադրության տեխնոլոգիա և գինեգործություն)
  17. Հովհաննես Ղուկասյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  18. Կամո Աբրահամյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  19. Բեյբության Արամ  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  20. Ալիկ Ասատրյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  21. Արման Մելիքյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  22. Ալեն Դավթյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  23. Սուրեն Հայրապետյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  24.  Դավիթ Ստեփանյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)

Հիմնական կրթության 2.1 կուրս

  1. Միլենա Աղայան (Նախադպրոցական կրթություն)
  2. Միլենա Գասպարյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  3. Հռիփսիմե Պուչինյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  4. Անի Հարությունյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  5. Նունե Գրիգորյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  6. Ֆլորա Աճեմյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  7. Անգելինա Ղազարյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  8. Ազգանուշ Ղազարյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  9. Հասմիկ Քերոբյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  10. Լիլիա Ռուստամյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  11. Քրիստինե Թովմասյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  12. Ջուլիետտա Հովհաննսյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  13. Սարգիս Վարդանյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  14. Մերի Պետրոսյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  15. Աստղիկ Գևորգյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  16. Լաուրա Հարությունյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  17. Անահիտ Աբգարյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  18. Անի Բարսեղյան(Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  19. Արևիկ Գևորգյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  20. Միլենա Կիրակոսյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  21. Աիդա Պոչիկյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  22. Մարիամ Շախվերդյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  23. Անգելինա Դադյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  24. Էլեն Աբրահամյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  25. Քնար Հարությունյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  26. Նելլի Միսկարյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)

Հիմնական կրթության 2.2 կուրս

  1. Օկսանա Հարությունյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  2. Ժիրայր Ղարիբյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  3. Արամ Աբաջյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  4. Միքայել Մաթևոսյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  5. Վահագն Ավագյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  6. Վլադիմիր Կարոյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  7. Մոնա Իսահակյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  8. Գոռ Չարվադարյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  9. Արուսյակ Ավետիսյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  10. Ջուլյա Բաղդասարյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  11. Լիլիթ Գասպարյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  12. Արման Գրիգորյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  13. Էրիկ Գևորգյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  14. Լուսինե Եսայան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  15. Դիանա Բարսեղյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  16. Ռոբերտ Գագինյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  17. Մերի Զաքարյան (Լուսանկարչական գործ)
  18. Անահիտ Գաբրիելյան (Լուսանկարչական գործ)
  19. Լիլիա Ղուլյան (Լուսանկարչական գործ)
  20. Արևիկ Փիլիպոսյան (Լուսանկարչական գործ)

Հիմնական կրթության 2.3 կուրս

  1. Անահիտ Հովհաննիսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  2. Էլեն Գասպարյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  3. Անահիտ Ուլիխանյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  4. Մերի Հովեյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  5. Էլմիրա Բասմարջյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  6. Եվգենյա Հովհաննիսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  7. Նաիրա Ղազարյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  8. Շուշանիկ Ներսիսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  9. Վարդիթեր Ղարիբյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  10. Անի Թադևոսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  11. Կարինե Ղուլյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  12. Վասակ Տումանեան (Խմորման արտադրության տեխնոլոգիա և գինեգործություն)
  13. Գևորգ Ներսեսյան (Խմորման արտադրության տեխնոլոգիա և գինեգործություն)
  14. Արմեն Խաչատրյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  15. Գոռ Մարտիրոսյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  16. Լևոն Միքայելյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  17. Արթուր Ենոքյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  18. Սարգիս Սահակյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  19. Ալեքս Սահակյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)

Հիմնական կրթության 3.1 կուրս

  1. Էմմա Սարգսյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  2. Լուիզա Մելոյան(Նախադպրոցական կրթություն)
  3. Միլենա Սարգսյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  4. Սեդա Գևորգյան(Նախադպրոցական կրթություն)
  5. Սիլվա Ալոյան(Նախադպրոցական կրթություն)
  6. Տաթևիկ Հովսեփյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  7. Նարինե Մակարյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  8. Քնարա Գրիգորյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  9. Լիանա Մելիքսեթյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  10. Վերժինե Կագարյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  11. Ժաննա Մկրտչյան  (Նախադպրոցական կրթություն)
  12. Անդրանիկ Սադաղյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  13. Նինել Աղանյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  14. Անի Պետրոսյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  15. Արփի Մարգարյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  16. Ռուզան Մարգարյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)

Հիմնական կրթություն. 3.2 կուրս

  1. Թերեզա Ավդալյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  2. Գոհար Թևոսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  3. Մարիա Բուդոյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  4. Գայանե Գևորգյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  5. Անիտա Գևորգյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  6. Մերի Համբարձումյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  7. Գայանե Մարգարյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  8. Կարինե Ներսիսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  9. Վարդուհի Սաղաթելյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  10. Սամվել Արզումանյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  11. Գոռ Բաղդասարյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  12. Հայկ Մկրտչյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  13. Ֆերդինանդ Մկրտչյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  14. Նարեկ Մնացականյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  15. Վաչագան Նահապետյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  16. Նարեկ Հարությունյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  17. Արամայիս Ալեքսանյան (Զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  18. Տիգրան Մանուկյան(Զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  19. Լիլիա Սոսյան (Զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  20. Մարիամ Վարդանյան. հին բլոգը (Զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)

Հիմնական կրթություն. 3.3 կուրս

  1. Արթուր Աբրահամյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  2. Զորիկ Դանիելյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  3. Արեստ Մավյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  4. Գևորգ Մկրտչյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  5. Էրիկ Մկրտչյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  6. Խաչիկ Ոսկանյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  7. Ազատուհի Հարությունյան (Լուսանկարչական գործ)
  8. Լարիսա Ասլանյան (Լուսանկարչական գործ)
  9. Մարիամ Փաշայան (Լուսանկարչական գործ)
  10. Անուշ Քելամյան (Լուսանկարչական գործ)
  11. Ավետիս Պետրոսյան (Լուսանկարչական գործ)
  12. Էլեն Գասպարյան (Լուսանկարչական գործ)

Հիմնական կրթության 4-րդ կուրս

  1. Իսախանյան Հակոբ (Լուսանկարչական գործ)
  2. Եգորյան Հրայր (Լուսանկարչական գործ)
  3. Եղոյան Գագիկ (Լուսանկարչական գործ)
  4. Հարությունյան Արտաշես (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  5. Ասատրյան Սարիբեկ (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  6. Դերմենջյան Հակոբ (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  7. Սիմոնյան Տիգրան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  8. Միրզոյան Սամուել (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  9. Մուրաջյան Միքայել (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  10. Ջհանգիրյան Գոհար (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  11. Շամոյան Միլենա (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  12. Սերգեյան Անուշիկ  (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)

Միջնակարգ կրթությամբ 1-ին կուրս
Նախադպրոցական կրթություն

  1. Արմինե Գևորգյան
  2. Սոնյա Արզումանյան
  3. Սիրարփի Լևոնյան
  4. Բելլա Պողոսյան
  5. Անուշ Ստեփանյան
  6. Լիլիթ Մալխասյան
  7. Վարսիկ Մկրտչյան
  8. Արմինե Ստեփանյան
  9. Նելլի Քոչարյան
  10. Միլենա Հակոբյան
  11. Մերի Սմբաթյան
  12. Հոռոմ Մազմանյան
  13. Սիրուն Սարգսյան
  14. Անուշ Գևորգյան

Միջնակարգ կրթությամբ 2-ին կուրս
Նախադպրոցական կրթություն

  1. Պայծառ Գրիգորյան
  2. Մարիամ Ավագյան
  3. Լիլիթ Ստեփանյան
  4. Լուսինե Հովսեփյան
  5. Գոհար Մնացականյան
  6. Ասյա Սուսանյան
  7. Աիդա Բարսեղյան
  8. Մարիամ Զաքարյան
  9. Ալինա Դավթյան
  10. Մարինե Փիրումյան

Բարձրագույն կրթության հիմքով

  1. Ալինա Մարզումանյան
  2. Իրինա Սարգսյան
  3. Մարիամ Պետրոսյան
  4. Անահիտ Վարդանյան
  5. Անի Բաղդասարյան
  6. Անահիտ Մալխասյան
  7. Աննա Դանիելյան
  8. Անուշ Հակոբյան
  9. Աստղիկ Ավետիսյան
  10. Թագուհի Քրթյան
  11. Լիլիթ Մարտիրոսյան
  12. Կարինե Լուլուկյան
  13. Հասմիկ Դավթյան
  14. Մարիանա Դարբինյան
  15. Նախշուն Մարտիրոսյան
  16. Նարինե Նհոյան
  17. Ռիմա Հովսեփյան
  18. Ռուզաննա Մնացականյան
  19. Սաթենիկ Խաչատրյան
  20. Գոհար Դաբաղյան
  21. Նունե Ոսկանյան

Նախնական մասնագիտական կրթական ծրագիր
Կարի արտադրության տեխնոլոգիա

  1. Տաթևիկ Սամսոնյան
  2. Նարինե Չթչյան
  3. Ալիսա Գևորգյան
  4. Լուսինե Պետրոսյան
  5. Արմինե Մակվեցյան
  6. Շուշանիկ Սարդարյան
  7. Ռիմա Երեմյան
  8. Լուսինե Բուշ
  9. Հասմիկ Ուզունյան
  10. Քնարիկ Մելքոնյան

Գինեգործություն և հյութերի արտադրություն

  1. Հայկուհի Հովհաննիսյան
  2. Ջուլիետտա Ղազարյան
  3. Լենա Ղազարյան
  4. Աստղիկ Իսրայելյան
  5. Լուսինե Պետրոսյան
  6. Սյուզաննա Սարգսյան
  7. Քրիստինե Հարությունյան

Պարտեզապուրակային գործ

  1. Նորա Սևոյան
  2. Մարի Միքաելյան
  3. Ելենա Օհանյան
  4. Մարգարիտ Հեքիմյան
  5. Անի Ավանյան
  6. Լուսինե Հովհաննիսյան
  7. Անի Գրիգորյան

Այգեգործություն

  1. Էդգար Սերոբյան
  2. Գրետա Բակունց
  3. Նարինե Պողոսյան
  4. Նարինե Ավետիսյան

Հացթխման արտադրության տեխնոլոգիա

  1. Սոնա Փափազյան
  2. Մադլեն Թերզյան
  3. Անուշ Թորոսյան
  4. Լիլիթ Առաքելյան
  5. Հերմինե Մանուկյան