1-ին կուրս

Հիմնական կրթության 1.1 կուրս

  1. Էմմա Սարգսյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  2. Լուիզա Մելոյան(Նախադպրոցական կրթություն)
  3. Միլենա Սարգսյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  4. Նինել Աղանյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  5. Սեդա Գևորգյան(Նախադպրոցական կրթություն)
  6. Սիլվա Ալոյան(Նախադպրոցական կրթություն)
  7. Բարսեղյան Նելլի (Նախադպրոցական կրթություն)
  8. Տաթևիկ Հովսեփյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  9. Նարինե Մակարյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  10. Քնարա Գրիգորյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  11. Վերժինե Կագարյան (Զբոսաշրջություն)
  12. Անդրանիկ Սադաղյան (Զբոսաշրջություն)
  13. Անի Պետրոսյան (Զբոսաշրջություն)
  14. Արփի Մարգարյան (Զբոսաշրջություն)
  15. Դանիել Գաբրիելյան (Զբոսաշրջություն)
  16. Ժաննա Մկրտչյան (Զբոսաշրջություն)
  17. Լիլիթ Թևոսյան(Զբոսաշրջություն)
  18. Մարիաննա Շահբազյան (Զբոսաշրջություն)
  19. Նատալի Հովհաննիսյան (Զբոսաշրջություն)
  20. Ռուբեն Մնացականյան (Զբոսաշրջություն)
  21. Ռուզան Մարգարյան (Զբոսաշրջություն)
  22. Ալլա Սարգսյան (Զբոսաշրջություն)
  23. Լիանա Մելիքսեթյան (Գործավարություն)

Հիմնական կրթություն. 1.2 կուրս

  1. Թերեզա Ավդալյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  2. Մարիա Բուդոյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  3. Գայանե Գևորգյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  4. Անիտա Գևորգյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  5. Գոհար Թևոսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  6. Մերի Համբարձումյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  7. Արմինե Համբարձումյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  8. Գայանե Մարգարյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  9. Կարինե Ներսիսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  10. Վարդուհի Սաղաթելյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  11. Սյուզաննա Տեր-Պետրոսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  12. Սամվել Արզումանյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  13. Գոռ Բաղդասարյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  14. Հայկ Մկրտչյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  15. Ֆերդինանդ Մկրտչյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  16. Նարեկ Մնացականյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  17. Վաչագան Նահապետյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  18. Արամային Ալեքսանյան (Զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  19. Տիգրայն Մանուկյան (Զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  20. Լիլիա Սոսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  21. Մարիամ Վարդանյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)


Հիմնական կրթություն. 1.3 կուրս

  1. Արթուր Աբրահամյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  2. Լևոն Ալիխանյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  3. Սուրեն Ասրյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  4. Հայկ Ավետիսյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  5. Դավիթ Գասպարյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  6. Զորիկ Դանիելյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  7. Նարեկ Հարությունյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  8. Արեստ Մավյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  9. Արմեն Մատինյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  10. Միքայել Մինասյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  11. Գևորգ Մկրտչյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  12. Էրիկ Մկրտչյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  13. Խաչիկ Ոսկանյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  14. Արտակ Ֆահրադյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  15. Գոռ Գրիգորյան (Լուսանկարչական գործ)
  16. Ազատուհի Հարությունյան (Լուսանկարչական գործ)
  17. Լարիսա Ասլանյան (Լուսանկարչական գործ)
  18. Մարիամ Փաշայան (Լուսանկարչական գործ)
  19. Անուշ Քելամյան (Լուսանկարչական գործ)
  20. Ավետիս Պետրոսյան (Լուսանկարչական գործ)
  21. Էլեն Գասպարյան (Լուսանկարչական գործ)