2-րդ կուրս

Հիմնական կրթություն
2.2 կուրս

  1. Ղազարյան Ալյոնա (նախադպրոցական կրթություն)
  2. Ղևոնդյան Անահիտ (նախադպրոցական կրթություն)
  3. Գաբրիելյան Էմմա (նախադպրոցական կրթություն)
  4. Ավետիսյան Սուսաննա (նախադպրոցական կրթություն)
  5. Ասլանյան Էլեն (նախադպրոցական կրթություն)
  6. Հաջյան Մերի (նախադպրոցական կրթություն)
  7. Հովակիմյան Գրետա (նախադպրոցական կրթություն)
  8. Պետրոսյան Ինգա (նախադպրոցական կրթություն)
  9. Գաբրիելյան Արծրուն (լուսանկարչական գործ)
  10. Իսախանյան Հակոբ (լուսանկարչական գործ)
  11. Հակոբյան Հակոբ (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  12. Սահակյան Անաստաս (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)

Հիմնական կրթություն
2.2 կուրս

  1. Հարությունյան Արտաշես (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  2. Սաֆարյան (Մելիքյան) Վարդան (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  3. Ասատրյան Սարիբեկ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  4. Դերմենջյան Հակոբ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  5. Մովսեսյան Գոռ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  6. Սիմոնյան Տիգրան (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  7. Միրզոյան Սամուել (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  8. Մաթևոսյան Գրիգոր (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  9. Տեր-Պողոսյան Նարեկ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  10. Մուրաջյան Միքայել (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  11. Աղամալյան Աննա (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  12. Մարջանյան Միլենա (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  13. Եգորյան Հրայր (վայրի բույսերի վերարտադրություն)
  14. Ջհանգիրյան Գոհար (զբոսաշրջություն)
  15. Շամոյան Միլենա (զբոսաշրջություն)
  16. Վարոսյան Էդգար (զբոսաշրջություն)
  17. Սերգեյան Անուշիկ (լուսանկարչական գործ)
  18. Եղոյան Գագիկ (լուսանկարչական գործ)

Միջնակարգ կրթություն
2.1 կուրս

  1. Թորոսյան Գայանե (նախադպրոցական կրթություն)
  2. Զաքեյան Նինա (նախադպրոցական կրթություն)
  3. Դավթյան Իրինա (նախադպրոցական կրթություն)
  4. Պետրոսյան Հռիփսիմե(նախադպրոցական կրթություն)
  5. Մկրտչյան Էմմա (նախադպրոցական կրթություն)
  6. Գսպոյան Աննա (նախադպրոցական կրթություն)
  7. Շամոյան ԱՆժելա (զբոսաշրջություն)
  8. Սուլյան Մարիաննա (զբոսաշրջություն)
  9. Կարապետյան Գայանե (զբոսաշրջություն)
  10. Հարությունյան Կարեն (զբոսաշրջություն)
  11. Դավթյան Ժենյա (զբոսաշրջություն)
  12. Հարությունյան Նելլի (զբոսաշրջություն)
  13. Բադալյան Հայկ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  14. Գասպարյան Արսեն (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  15. Մոսինյան Անահիտ (գրադարանային գործ)
  16. Պետրոսյան Կարինե (գրադարանային գործ)
  17. Թոքմաջյան Վահրամ (լուսանկարչական գործ)
  18. Աբրահամյան Ռուզաննա (լուսանկարչական գործ)
  19. Կավալչուկ Յուլիա (հագուստի մոդլեավորում և նախագծում)
  20. Հովսեփյան Արինա (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  21. Մինասյան Արևիկ (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  22. Պապիկյան Մակտալինա (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  23. Ժամհարյան Տաթևիկ (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  24. Հարությունյան Մարինե (հագուստի մոդելավորում և նախագծում)