3-րդ կուրս

Հիմնական կրթություն
3.1 կուրս

  1. Ասատրյան Անուշ (նախադպրոցական կրթություն)
  2. Հակոբյան Մարինե (նախադպրոցական կրթություն)
  3. Այվազյան Լաուրա (նախադպրոցական կրթություն) — հեռավար
  4. Բաղդասարյան Դիանա (նախադպրոցական կրթություն)
  5. Նիկողոսյան Տաթևիկ (նախադպրոցական կրթություն) — հեռավար
  6. Տեր-Գալստանյան Մարիամ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  7. Տեր-Ղազարյան Անի (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  8. Սիրադեղյան Սվետլանա (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  9. Գաբրիելյան Մարիամ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  10. Ադամյան Հակոբ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  11. Թորոսյան Սամվել (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  12. Շաբոյան Աշոտ (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  13. Ղուկասյան Վոլոդյա (լուսանկարչական գործ)
  14. Մկրտչյան Վրույր (լուսանկարչական գործ)
  15. Մալաքյան Էդիկ (լուսանկարչական գործ)
  16. Փիլիպոսյան Արմեն (լուսանկարչական գործ)
  17. Թորոսյան Արմեն (լուսանկարչական գործ)

Միջնակարգ կրթություն
3.1 կուրս

  1. Սիրեկանյան Շուշանիկ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  2. Աբրահամյան Տաթևիկ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  3. Ալեքսանյան Տաթևիկ (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  4. Սեդրակյան Սեդա (գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված ուսուցմամբ)
  5. Բաղդասարյան Արև (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  6. Տերտերյան Լուիզա (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  7. Կիրակոսյան Նաիրա (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  8. Մինասյան Սոնա (զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  9. Ավետիսյան Մհեր (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  10. Ավետիսյան Սանասար (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  11. Ավետիսյան Շմավոն (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  12. Մխիթարյան Մինաս (հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  13. Խաչատրյան Ռաֆայել (լուսանկարչական գործ) 1,  2
  14. Խաչատրյան Մարինե (լուսանկարչական գործ)
  15. Մարտիրոսյան Էրիկ (լուսանկարչական գործ)
  16. Հապետյան Մարիաննա (լուսանկարչական գործ)