Հեռավար-առցանց ուսուցման նախագծեր, ամփոփում

«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիրի Քոլեջ
Ապրիլի 6-ապրիլի 10
Առցանց-հեռավարի շրջանում են մեր բոլոր կրթական ծրագրերը
Կրթահամալիրի տնօրենի ուղերձը սեբաստացի համայնքին
Հրաման. 2020թ. մարտի 30-ից ընտանեկան-հեռավար-առցանց դպրոցի կազմակերպման մասին

Սիրելի՛ սովորողներ, ձեզ ենք ներկայացնում ապրիլի 6-10-ի հեռավար ուսուցման առաջադրանքները, նախագծերը: Առաջադրանքները պետք է կատարել, տեղադրել բլոգում և ուղարկել տվյալ առարկայի ուսուցչին և կազմակերպչին: Առաջադրանքների, նախագծերի կատարման վերջնաժամկետն է ապրիլի 10-ը:

Միասնական նախագծեր

Ընտրությամբ գործունեության ստուգատես

Սովորողի անհատական նախագիծ

Լուսանկարները՝ Թերեզա Թումանյանի

Teams ծրագրով ուսումնական պարապմունքի կազմակերպում
Դասավանդողներ՝

  • Նելլի Գեղամյան
    ապրիլի 7-ին, ժամը՝ 12:00. մասնակիցներ՝ 1.1 կուրս
    ապրիլի 7-ին, ժամը՝ 13:30. մասնակիցներ՝ 1.2 կուրս
    ապրիլի 8-ին, ժամը՝ 12:00. մասնակիցներ՝ 1.3 կուրս
    ապրիլի 8-ին, ժամը՝ 13:30. մասնակիցներ՝ 2-րդ կուրսեր
  • Մարիամ Քալանթարյան
    ապրիլի 10-ին, ժամը՝ 15:00. մասնակիցներ՝ 1.2 կուրս
  • Լիլիթ Սարգսյան
  • Մարիամ Մխիթարյան
  • Սամվել Թամազյան
    Պատմություն
    ապրիլի 9-ին, ժամը՝ 11:00-ին.մասնակիցներ՝ 1.1 կուրս
    ապրիլի 9-ին, ժամը՝ 12:30-ին.մասնակիցներ՝ 1.2 կուրս
    ապրիլի 9-ին, ժամը՝ 14:00-ին.մասնակիցներ՝ 1.3 կուրս
    Հասարակագիտություն
    ապրիլի 9-ին, ժամը՝ 11:00-ին.մասնակիցներ՝ 1.1 կուրս
    ապրիլի 9-ին, ժամը՝ 12:30-ին.մասնակիցներ՝ 1.2 կուրս
    ապրիլի 9-ին, ժամը՝ 14:00-ին.մասնակիցներ՝ 1.3 կուրս

Հայոց լեզու, գրականություն
Դասավանդողներ՝

Օտար լեզուներ
Դասավանդողներ՝

Պատմություն, հասարակագիտություն, իրավունք, հաղորդակցություն

Մաթեմատիկա, էկոլոգիա, տնտեսագիտություն, աշխարհագրություն, կենսաբանություն

Լուսանկարները՝ Թերեզա Թումանյանի

Մասնագիտական առարկաներ
Դասավանդողներ՝

  • Զբոսաշրջային ռեսուրսներ. դասավանդող՝ Սամվել Թամազյան
  • Զբոսաշրջություն. դաավանդող՝ Բելլա Աբրահամյան
  • Նախադպրոցական մանկավարժություն. դասավանդող՝ Գայանե Թերզյան
  • Լուսանկարչություն. մասնագետ՝ Սուսան Ամուջանյան
  • Հագուստի մոդելավորում. մասնագետ՝ Մերի Խանջյան
  • Տեխնոլոգիա. Զատկի ծես. մասնագետ՝ Թերեզա Թումանյան
  • Երաժշտություն. մասնագետ՝ ՝ Մարինե Մկրտչյան
  • Ծրագրավորում. դասավանդող՝ Գեղամ Խաչատրյան
  • Մասնագիտական ուսուցում. մասնագետ՝ Սեն Միքայելյան
  • Խաղողի և գինու դպրոց. մասնագետ՝ Արտակ Ռշտունի
  • Սովորողի գործի կազմակերպիչ. կազմակերպիչ՝ Մարիամ Մխիթարյան

Նախակրթարան. ընտանեկան պարտեզ

Լուսանկարները՝ Վարդուհի Օսիպովայի

 

Հեռավար դպրոցի ամփոփում
Ապրիլի 6-10

Ընտրությամբ գործունեության ստուգատես

Հայոց լեզու, գրականություն
Դասավանդողներ՝

Օտար լեզուներ
Դասավանդողներ՝

Պատմություն, հասարակագիտություն, իրավունք, հաղորդակցություն

Մաթեմատիկա, էկոլոգիա, տնտեսագիտություն, աշխարհագրություն, կենսաբանություն

Մասնագիտական առարկաներ
Դասավանդողներ՝

Նախակրթարան. ընտանեկան պարտեզ

 

Կրթահամալիրի Հնձանի նորամուտ. ներկայացնում է Քոլեջ TV-ին

 

Հեռավար-առցանց ուսուցում

Թողնել պատասխան

Comment
Name*
Mail*
Website*