Հեռավար-ընտանեկան դպրոց

«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիրի Քոլեջ
Սեբաստացիների ուսումնական տարվա երրորդ շրջանը՝ հեռավար-առցանց, ընտանեկան միջավայրում
Ապրիլի 13-23

 

Սիրելի՛ սովորողներ, ձեզ ենք ներկայացնում ապրիլի 13-23-ի հեռավար ուսուցման առաջադրանքները, նախագծերը: Առաջադրանքները պետք է կատարել, տեղադրել բլոգում և ուղարկել տվյալ առարկայի ուսուցչին և կազմակերպչին:

Միասնական նախագծեր

Ընտրությամբ գործունեության նախագծեր

Սովորողի անհատական նախագիծ

Ձոն տեխնոլոգիական-ընտանեկան ստուգատես. աշխատանքը և
լուսանկարները
՝Քոլեջի նախակրթարանի 2-4 տարեկանների
խմբի սան Առնո Հարությունյանի Մարիամ մայրիկ 

Հայոց լեզու, գրականություն
Դասավանդողներ՝

Օտար լեզուներ
Դասավանդողներ՝

Պատմություն, հասարակագիտություն, իրավունք, հաղորդակցություն

Մաթեմատիկա, էկոլոգիա, տնտեսագիտություն, աշխարհագրություն, կենսաբանություն

Լուսանկարները՝ Մարիամ Փաշայանի

Մասնագիտական առարկաներ
Դասավանդողներ՝

Teams ծրագրով ուսումնական պարապմունքի կազմակերպում
Դասավանդողներ՝

  • Նելլի Գեղամյան
  • Լիլիթ Սարգսյան
    Ապրիլի 16. ժամը՝ 13:00. մասնակիցներ՝ 1-1 կուրս
    Ապրիլի 16. ժամը՝ 14:00. մասնակիցներ՝ 1-2, 1-3 կուրսեր
    Ապրիլի 17. ժամը՝ 13:00. մասնակիցներ՝ 2-1, 2-2 կուրսեր
  • Մարիամ Քալանթարյան
    Ապրիլի 15. ժամը՝ 13:00. 1.1 կուրս
    Ապրիլի 15. ժամը՝ 14:00. 1.2 կուրս
    Ապրիլի 15. ժամը՝ 16:00. 1.3 կուրս
  • Սամվել Թամազյան
    Պատմություն
    Ապրիլի 15, 22. ժամը՝ 11:00-ին. մասնակցիներ՝ 1.1 կուրս
    Ապրիլի 15, 22. ժամը՝ 12:30-ին. մասնակցիներ՝ 1.2 կուրս
    Ապրիլի 15, 22. ժամը՝ 14:00-ին. մասնակցիներ՝ 1.3 կուրս
    Հասարակագիտություն
    Ապրիլի 14, 21. ժամը՝ 13:00-ին. մասնակցիներ՝ 1.3 կուրս
    Ապրիլի 16, 23. ժամը՝ 11:00-ին. մասնակցիներ՝ 1.1 կուրս
    Ապրիլի 16, 23. ժամը՝ 12:30-ին. մասնակցիներ՝ 1.2 կուրս
    Զբոսաշրջային ռեսուրսներ
    Ապրիլի 21. ժամը՝ 11:00. Զբոսաշրջություն մասնագիտությամբ 2-րդ կուրս
  • Թամար Ղահրամանյան
    Ապրիլի 13, 20. ժամը՝ 14:00. մասնակիցներ՝ 1.1 կուրս
  • Կարինե Պետրոսյան
    Ապրիլի 13,20 ժամը՝ 14:00. մասնակիցներ՝ 1.2 կուրս
    Ապրիլի 16. ժամը՝ 11:00. մասնակիցներ՝ 1.2 կուրս
  • Բելլա Աբրահամյան
    Ապրիլի 14. ժամը՝ 13:00. մասնակիցներ՝ իսպաներենի խումբ
  • Հասմիկ Ուզունյան
    Ապրիլի 16. ժամը՝ 17:00. մասնակիցներ՝ 1-1 կուրս
    Ապրիլի 17. ժամը՝ 13:00. մասնակիցներ՝ 1-2, 1-3 կուրսեր

Նախակրթարան. ընտանեկան պարտեզ

Ամփոփում
Ապրիլի 13-17

Միասնական նախագծեր

  • Սովորողի բլոգին ներկայացվող պահանջների ուսումնասիրություն

Ընտրությամբ գործունեության նախագծեր

Հայոց լեզու, գրականություն
Դասավանդողներ՝

Օտար լեզուներ
Դասավանդողներ՝

  • Անգլերեն՝  Յուրա Գանջալյան
  • Անգլերեն. Լիլիթ Սարգսյան
    ապրիլի 13-20
    ապրիլի 20-30
  • Ռուսերեն՝ Մարիամ Քալանթարյան

Պատմություն, հասարակագիտություն, իրավունք, հաղորդակցություն

  • Իրավունք. դասավանդող՝  Սամվել Թամազյան
  • Պատմություն. դասավանդող՝  Սամվել Թամազյան
  • Հասարակագիտություն. դասավանդող՝  Սամվել Թամազյան
  • Հաղորդակցություն.  դասավանդող՝ Լուսինե Ալեքսանյան

Մաթեմատիկա, էկոլոգիա, տնտեսագիտություն, աշխարհագրություն, կենսաբանություն

Մասնագիտական առարկաներ
Դասավանդողներ՝

  • Զբոսաշրջային ռեսուրսներ. դասավանդող՝ Սամվել Թամազյան
  • Զբոսաշրջություն. դաավանդող՝ Բելլա Աբրահամյան
  • Լուսանկարչություն. մասնագետ՝ Սուսան Ամուջանյան
  • Հագուստի մոդելավորում և նախագծում, կարի արտադրության տեխնոլոգիա. մասնագետ՝ Մերի Խանջյան
    ապրիլի 13-23
  • Հագուստի մոդելավորում և նախագծում. մասնագետ՝ Թերեզա Թումանյան
  • Երաժշտություն. մասնագետ՝  Մարինե Մկրտչյան
  • Ծրագրավորում. դասավանդող՝ Գեղամ Խաչատրյան
    ապրիլի 13-17
    ապրիլի 20-24
  • Մարդու անատոմիա, ֆիզիոլոգիա. մասնագետ՝ Քրիստինե Սահակյանց
  • Մասնագիտական ուսուցում. մասնագետ՝ Սեն Միքայելյան
  • Խաղողի և գինու դպրոց. մասնագետ՝ Արտակ Ռշտունի
  • Պարտեզապուրակային-ընտանեկան նախագծեր. մասնագետ՝ Շողիկ Պողոսյան

Նախակրթարան. ընտանեկան պարտեզ

Հեռավար-առցանց ուսուցում

Թողնել պատասխան

Comment
Name*
Mail*
Website*