Նախնական մասնագիտական (արհեստագործական) կրթական ծրագրի ուսանողների հավաք

«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիրի քոլեջ
Քոլեջի նախնական մասնագիտական (արհեստագործական)
կրթական ծրագրի դիպլոմային նախագծեր.
մուտքը՝ հղումով

Օրը, ժամը՝ մայիսի 25-ին, ժամը՝ 13:00
Մասնակիցներ
՝ Քոլեջի նախնական մասնագիտական կրթական ծրագրի ուսանողներ, դիպլոմային նախագծերի ղեկավարներ

Օրվա քննարկումը, ներկայացումը՝ դիպլոմային նախագծերի պաշտպանության հարթակ

Դիպլոմային պաշտպանության հարթակ է Քանդակագործների ստեղծագործական ամենամյա բաց հավաքը, Արտ միջավայրը

Պարտեզապուրակային գործ, Այգեգործություն մասնագիտություններ
Ղեկավարներ՝ Շողիկ Պողոսյան, Շուշան Ալեքսանյան, Էդմոն Փաշինյան
Պարտեզապուրակային գործ մասնագիտությամբ 13 ուսանող
Այգեգործություն մասնագիտությամբ 5 ուսանող

  • Թփերի տնկարան, ծաղկանոցներ. Հյուսիային դպրոցի հարթակ
    Պատասխանատուներ՝ Ազնիվ Մանուկյան, Սուսաննա Պետրոսյան, Անժելա Բլեյան, Ալիս Գևորգյան, Շողիկ Պողոսյան
  • Ծաղկանոց Մայր դպրոցում
    Պատասխանատուներ՝ Քնարիկ Մելքոնյան, Էմմա Այվազյան, Զարինե Փանյան, Շողիկ Պողոսյան
  • Տնկարան
    Պատասխանատուներ՝ Մարիանա Դարբինյան, Մարիամ Խաչատրյան, Մադլեն Թերզյան, Քրիստինե Պողոսյան, Էդմոն Փաշինյան
  • Վարդապատ Հարավում
    Պատասխանատուներ՝ Լուսինե Հակոբյան, Մոնիկա Տոնոյան, Շուշան Ալեքսանյան
  • Լոլիկի ջերմոց, ծաղկանոց քոլեջում
    Պատասխանատուներ՝ Մարիամ Պետրոսյան, Մարիամ Մխիթարյան, Հասմիկ Նազարյան, Շողիկ Պողոսյան
Գինեգործություն և հյութերի արտադրություն մասնագիտություն
Ղեկավար՝ Արտակ Ռշտունի
8 ուսանող
  • Խաղողի տնկարան, Սարալանջը՝ խաղողի այգի
    Պատասխանատուներ՝ Գոռ Խլոյան, Անուշ Ներսիսյան, Մարգարիտա Հովնանյան, Մարիաննա Գևորգյան, Քրիստինա Հովհաննիսյան, Էդուարդ Հովհաննիսյան, Նունե Խաչիկօղլյան, Հասմիկ Ուզունյան

Բրուտագործություն մասնագիտություն
Ղեկավարներ՝ Ալիս Գևորգյան, Թերեզա Թումանյան, Մովսես Ավետիսյան
5 ուսանող

  • Սասնա ծռեր էպոս. քանդակների ստեղծում, էպոսի կավապատում
    Պատասխանատուներ՝ Արմինե Մովսիսյան, Քնարիկ Ներսիսյան, Անի Միրզոյան, Լիլիթ Յախինյան, Անի Ենգոյան

Կարի արտադրության տեխնոլոգիա
Ղեկավարներ՝ Մերի Խանջյան, Թերեզա Թումանյան
11 ուսանող

  • Սասնա ծռեր էպոսի կերպարների հագուստի ստեղծում
    Պատասխանատուներ՝ Մարինե Ջառահյան, Արփիկ Ղանադյան, Էլեն Գրիգորյան, Կարինե Հարությունյան, Ալինա Լալայան, Գոհար Սահակյան, Սուսաննա Փիլոյան, Վարդիթեր Դանիելյան, Ժաննա Թոփչյան, Գայանե Մարտիրոսյան, Մանուշակ Հարությունյան
Նախագծեր

Թողնել պատասխան

Comment
Name*
Mail*
Website*