«Մուտք կրթահամալիր» մանկավարժական ճամբար

«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր
«Մուտք կրթահամալիր» մանկավարժական ճամբար
Հուլիսի 14-20

 

Ճամբարին մասնակցում են 2020-2021 ուստարում կրթահամալիրում աշխատելու հայտ ներկայացրած մասնագետ

ներ, այդ թվում՝ նաև կրթահամալիրի աշխատողներ, որ կրթահամալիրում 2020-2021 ուստարում այլ պաշտոնով աշխատելու հայտ են ներկայացրել, ֆիզարձակուրդից վերադարձող աշխատողներ,  կրթահամալիրում երբևէ աշխատած մասնագետներ։ Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև հուլիսի 13-ը լրացնել մասնակցության հայտը։ Մասնակիցը ճամբար գալիս է անհատական դիմակով,  հիգիենայի անհատական միջոցներով, անհատական նոթբուք-պլանշետով, մարզական հագուստով, լողազգեստով, տեխնոլոգիական աշխատանքի ձեռնոցներով, ցանկալի է նաև՝ անձնական հեծանվով։

Ճամբարի բովանդակությունը

  • «Սասնալանջ կամ Մհերի դուռ» քանդակագործության ամենամյա փառատոնի նախագիծ
  • Վարդավառի ծես
  • Մարզական գործունեություն՝ հեծանվավարություն, լող
  • Ուսումնական ագարակում, խաղողի և գինու դպրոցում նախագիծ
  • Լեզվագործունեություն
  • Մանկավարժական առցանց զրույց
  • Հայրենագիտական-արշավախմբային եռօրյա ճամբար
  • Բարձունքի հաղթահարում

Ճամբարի գործունեությունն ըստ օրերի

Հուլիսի 14

  • 9։20՝ հանդիպում Սուրբ Երրորդություն եկեղեցու բակում․ պատասխանատու՝ Տաթև Բլեյան
  • 9։20՝ քայլք Հյուսիսային դպրոց, շրջայց Հյուսիսային դպրոցով․ պատասխանատու՝ Տաթև Բլեյան
  • 9։40՝ քայլք Սարալանջ, Քոլեջ, շրջայց Քոլեջով․ պատասխանատու՝ Տաթև Բլեյան
  • 10։00՝ վերապատրաստման ծրագրի ներկայացում, կրթահամալիրի հեղինակային կրթական ծրագրի ներկայացում․ ներկայացնում է Տաթև Բլեյանը
  • 10:40՝ Լեզվագործունեություն. պատասխանատու՝ Մարինե Ամիրջանյան
  • 11։45՝ սուրճի ընդմիջում
  • 12:00՝ «Սասնալանջ կամ Մհերի դուռ» քանդակագործության ամենամյա փառատոնի մանակցություն. ստեղծում ենք մեր քանդակները. պատասխանատու՝ Թամար Հարությունյան
  • 13:00՝ Վարդավառի ծես․ պատասխանատու՝ Մարինե Մկրտչյան

Հուլիսի 15

Հուլիսի 16

Հուլիսի 17
Օրվա նախագծերի պատասխանատուները ճամբարի մասնակիցներն են

Հուլիսի 20

Մասնակիցներ՝

  1. Անի Ավանյան
  2. Մարի Միքաելյան
  3. Հասմիկ Արթենյան
  4. Գայանե Հակոբյան
  5. Արուսյակ Մաթևոսյան
  6. Սաթեն Քարաջյան
  7. Զարուհի Առաքելյան
  8. Ելենա Օհանյան
  9. Մարինե Մարտիրոսյան

Մասնակիցների 1-ին օրվա լուսաբանումը

  1. Ելենա Օհանյան
  2. Գայանե Հակոբյան
  3. Արուսյակ Մաթևոսյան
  4. Անի Ավանյան
  5. Սաթեն Քարաջյան
  6. Հասմիկ Արթենյան
  7. Մարինե Մարտիրոսյան
  8. Զարուհի Առաքելյան
  9. Մարի Միքաելյան

Մասնակիցների 2-րդ օրվա լուսաբանումը

  1. Մարինե Մարտիրոսյան
  2. Գայանե Հակոբյան
  3. Սաթեն Քարաջյան
  4. Անի Ավանյան
  5. Ելենա Օհանյան
  6. Հասմիկ Արթենյան
  7. Արուսյակ Մաթևոսյան
  8. Զարուհի Առաքելյան
  9. Մարի Միքաելյան

Մասնակիցների 3-րդ օրվա լուսաբանումը

  1. Անի Ավանյան
  2. Գայանե Հակոբյան
  3. Մարինե Մարտիրոսյան
  4. Սաթեն Քարաջյան
  5. Հասմիկ Արթենյան
  6. Ելենա Օհանյան
  7. Արուսյակ Մաթևոսյան
  8. Զարուհի Առաքելյան
  9. Մարի Միքաելյան

Մասնակիցների 4-րդ օրվա լուսաբանումը

  1. Անի Ավանյան
  2. Գայանե Հակոբյան
  3. Մարինե Մարտիրոսյան
  4. Սաթեն Քարաջյան
  5. Հասմիկ Արթենյան
  6. Ելենա Օհանյան
  7. Արուսյակ Մաթևոսյան
  8. Զարուհի Առաքելյան
  9. Մարի Միքաելյան

Հուլիսի 17-ի նախագծերի ամփոփում

  1. Իր նախագծի մասին է պատմում Մարինե Մարտիրոսյանը
  2. Իր նախագիծն է ներկայացնում Արուսյակ Մաթևոսյանը
  3. Իր նախագծի մասին է գրում է Զարուհի Առաքելյանը
  4. Իր նախագծի մասին է պատմում Ելենա Օհանյանը

Հուլիսի 20. ճամփորդության պատում-ամփոփում

  1. Ելենա Օհանյան
  2. Սաթեն Քարաջյան
  3. Մարի Միքաելյան
  4. Հասմիկ Արթենյան
  5. Անի Ավանյան

Մասնակիցների հաշվառում 

Ամփոփում ենք ճամբարի պատասխանատուները

Մուտք կրթահամալիր

Թողնել պատասխան

Comment
Name*
Mail*
Website*