Նախագծային ուսումնական ճամբար. նոյեմբերի 2

Նոյեմբերի 2, հինգշաբթի

9:00-9:30-առավոտյան ընդհանուր պարապմունք. համակարգող՝ Շողիկ Պողոսյան և սովորողներ

9:30-12:30 Բարեկարգման աշխատանքներ

  • «Կրթական կասկադ»- համակարգող՝ Արտաշես Հարությունյան /1-2 կուրս/, աշխատանքային  ջոկատ.
  • «Սեբաստիա» մարզադաշտերի բարեկարգման աշխատանքներ`  Մերի Խանջյան և սովորողներ, պատասխանատու՝ Միքայել Ղազարյան,
  • «Ուսումնական ագարակ» աշխատանքային խումբ՝ Թերեզա Թումանյան և սովորողներ,պատասխանատու՝ Խորեն Հազարումյան,
  • Պարտեզապուրակային աշխատանքներ՝ Շողիկ Պողոսյան և սովորողներ,

9:30- 12:30- Նախագծային ուսումնական աշխատանքներ.

Առաջադրված նախագծերն են.

  • Տիգրան ՊարսիլյանՍեն Միքայելյան— «Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում» մասնագիտությամբ 1-4 կուրսի ուսանողներ

Նախագիծը՝«Կրթահամալիրի ցանցի խնդիրների վերացում, սպասարկում» :

  • Գայանե ԹերզյանԱնահիտ Մելքոնյան-«Գործավարություն՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ», «Զբոսաշրջային ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ» մասնագիտությունների 1-4 կուրսի ուսանողներ

Նախագիծը՝ «Գրական Երևան», «Մասնագիտական թարգմանություններ և մասնագիտական տերմինների բառարան»:

  • Թամար Հարությունյան-«Գեղարվեստական ձևավորման աշխատանքներ և դիզայն» մասնագիտության մեկամյա կրթությամբ սովորողներ

Նախագիծը՝ «Հարթակի ձևավորման աշխատանքներ»:

Սյուզի Մարգարյան-«Նախադպրոցական կրթություն» մասնագիտության 1-3 կուրսերի ուսանողներ

Նախագիծը՝ «Հիգիենան որպես դաստիարակների մասնագիտության առաջնային պայման»:

  • Վարդուհի Պետրոսյան-1-2 կուրսի սովորողներ
  • Նախագիծը՝ «Թագավորներն այլ տեսանկյունից»
  • Գայանե Փարվանյան— «Զբոսաշրջային ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ» մասնագիտությունների 1-2 կուրսի ուսանողներ

Նախագիծը՝ << Ի մ Հայաստան>>. լեգենդներ, առասպելներ   (եռալեզու թարգմանություններ)

Նախագիծը՝ «Ֆոտոպատմություններ»

  • Կարինե Պետրոսյան— 1-1 կուրսի ուսանողներ.

Նախագիծը՝ Թարգմանություններ, ազատ ընթերցանություն, «Էջեր» ամսագիր

  • Մարինե Մկրտչյան— Քոլեջի 1-4 կուրսի սովորողներ

Նախագիծը՝«Դասարանական երգչախումբ»

Նախագծային ուսումնական խմբերի ցուցակը:

12.30- 13.00 Ընդմիջում՝ տեղում պատրաստված բրդուճներով. համակարգողներ՝ դասավանդող Վարդուհի Պետրոսյան, սովորողներ՝Մերի Ավչյան, Անի Հովհաննիսյան:

13.00-14.00- Օրվա ամփոփում, նյութերի հրապարակում. Թամար Հարությունյան և սովորողներ, «ԱՐՏբզզան»- լրագրողներ:

Թողնել պատասխան

Ձեր էլ-փոստի հասցեն չի հրապարակվելու։ Պարտադիր դաշտերը նշված են *-ով